Kobiecy blog o feminizmie i innym spojrzeniu na świat, który wcale nie jest różowy

Feminizm – to człowiek, matka, żona, córka. To podmiot, który ma prawo do własnego ciała i do swobodnego ich rozwoju. To prawo do decydowania o swojej własnej rodzinie. To walka z dyskryminacją ze względu na kształt ciała i te cechy charakteru, które nie należą do tradycyjnych zasad. Zadna-kolejna-milostka.pl to nietypowy blog, który z pewnością nie jest o gotowaniu i wychowywaniu dzieci. Blog pokazuje spojrzenie na świat z kobiecej perspektywy. Przedstawia walkę z codziennymi problemami, eleganckie oferty matrymonialne i odpowiedzi na nurtujące pytania.

Blog przeznaczony dla kobiet

Blog jest przeznaczony dla kobiet. Jeśli jednak trafią się jacyś zbłąkani mężczyźni, którzy chcą zobaczyć świat z innej strony, niech również rzucą się w wir intelektualnej rozrywki na zadna-kolejna-milostka.pl.

Artykuły o feministycznym podejściu do życia

Blog zadna-kolejna-milostka.pl promuje idee, które zezwalają każdemu na decydowanie o własnym losie. W poczuciu z własnym sumieniem.
  • Nie chcemy, by kobiety były bierne wobec przemocy ze strony mężczyzn.
  • Nie chcemy, żeby kobiety nie mogły decydować o swoim ciele.
  • Nie chcemy, żeby gwałt był czymś normalnym.
  • Chcemy, by uświadomiono sobie, i tak wszyscy dokładnie to widzieli, że kobieta ma prawo do swojego ciała i jest w pełni sama decydującą o tym, co dla niej jest wartością najwyższą.

Jakie zjawiska i zamiary wyznaczają feministyczne poglądy?

Feminizm to pogląd przeciwstawny tradycyjnym zasadom. Feminizm jest opcją, która stoi na niepodważalnym gruncie rzeczywistości. Artykuły na tym blogu wyjaśnią Ci jak podchodzić do własnej osoby i swojego ciała tak, by samemu decydować za siebie. Z pewnością znajdzie się tu wiele osobistych myśli, które podważają staromodny porządek świata.

To nie jest blog o gotowaniu

Blog Kobiecy zawiera publikacje o kształcie ciała, seksualizmie, różnych sposobach w jakim można patrzeć na życie i małżeństwo, albo wprost przeciwnie – na życie w pojedynkę. Przeciwstawiamy się stereotypowemu myśleniu, według którego kobieta powinna być żoną, matka i kucharką. Na blogu nie znajdziesz przepisów kucharskich ani sposobów na znalezienie męża z bajki!

Przeróżne tematy i myśli

Artykuły zawierają subiektywne, które z pewnością nie idzie w zgodzie z grzecznym nurtem wypowiedzi. Niektóre wypowiedzi mogą wręcz wydawać się obrazoburcze dla osób o tradycyjnych poglądach.

Kobiece spojrzenie na świat

Na blogu znajdziesz kobiece spojrzenie na otaczającą rzeczywistość. Wejdź na blog i rozpocznij odkrywanie prawdziwie kobiecego świata!