Daj cipce odetchnąć

poniedziałek, Wrzesień 17, 2018 0 No tags Permalink 2
źródło: WinkMagazine

źródło: WinkMagazine

Dla Waszego zdrowia śpijcie nago – niech Wasza cipka odetchnie.

I mówię to ja, osoba, która bała się, że roztocza we mnie wejdą. Ale to dlatego, że mam hipochondrię.
Do ukochanego potrafiłam powiedzieć, gdy mnie straszył.
- Nie mów mi o tasiemcu w winogronach! Przecież wiesz, że mam hipochondrię!… widzisz?! nawet hipochondrię sobie wmawiam, taka ze mnie hipochondryczka!
Mam taką hipochondrię, że gdy w podstawówce mówiliśmy o tasiemcach, robakach, pasożytach, byłam święcie przekonana, że w kawałku mięsa żyłka tłuszczu to nie jest żyłka, ale widoczny tasiemiec, zatem odmawiałam jedzenia mięsa na rok.

Cipka powinna po prostu odetchnąć po całym dniu w ubraniach.
Przez cały rok trzymamy ją w ubraniach, kilka warstw ciuchów, ciasnej bieliźnie, potem pod kołdrą i w piżamie. Po co ona ma się cały rok, cały czas pocić?
Zmniejszycie ryzyko grzybka, zapaleń, obtarć, które powodują mniejsze powikłania.

Doczytałam też taki fragment:
„Jeśli śpisz nago, pomagasz utrzymać temperaturę ciała na odpowiednim poziomie, w związku z tym twój organizm będzie mógł w lepszy sposób produkować kortyzol (….)
W przypadku kobiet, chłodniejsze i bardziej przewiewne warunki sypialniane mogą zapobiec infekcjom drożdżami, które pojawiają się w ciepłych i wilgotnych miejscach. Kiedy jest chłodniej i przewiewniej, ich rozwój jest zatrzymany.”
(portal abc zdrowie).

Jak również pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu hormonów.
Zaś toksyny, które wytwarzane są przez nasz organizm, nawet w trakcie snu, są wchłaniane przez pościel. Nie zaś przez bieliznę, którą potem nosimy przez cały dzień.

I POMIJAM JUŻ METODĘ USTA-USTA, ABY CIPKA BYŁA NAJZDROWSZA
Mówię tu o seksie oralnym z partnerką czy partnerem – jest on bardzo dobry na zdrowie kobiece.
Głównie z tego względu, że w ślinie znajduje się naturalny środek przeciwbólowy, który detronizuje morfinę.
Dlatego, jeśli macie zapalenie pęcherza lub/i kiedy przetrzecie się od zbyt intensywnego seksu, poproście partnerka lub partnerkę o seks oralny, żeby ból minął.

POZA TYM NIE KATUJCIE SIĘ STRINGAMI
Wiem, wiem, jakie to sexy i wszystkie kobiety sukcesu chodzą tylko, głównie i wyłącznie w stringach, a o bokserkach chłopięcych można zapomnieć. Ale obciera to waszą delikatną kuciapkę, obciera to anuska, który również jest wrażliwy.
Powoduje to zapalenia i grzybicę najczęściej, więc serio warto nosić taką niezdrową bieliznę, byleby partner lub partnerka mieli na co popatrzeć, zamiast żeby Was pokochali nago lub w nie-tak-nachalnych-gaciach?

TAMPON
Jeśli nie ma konieczności, nie wciskajcie w cipkę tamponów, ale stosujcie podpaski.
Wiem, że jesteśmy przyzwyczajone do tamponów, które są dyskretniejsze i wygodniejsze, ale cipka z wami się nie zgodzi. Już pomijam ryzyko związane z zespołem wstrząsu toksycznego Gloaguen, ale tampony to nic innego jak „chemiczne śmietnisko”. Super, czyż nie?
Czym jest ten tzw. wstrząs toksyczny? Objawia się on przede wszystkim: ociężałością, ogólnym zmęczeniem, nadmiernym pragnieniem, wysoką gorączką i wymiotami.
Otóż 25 kwietnia 2017 r. został wyemitowany dokument „Tampon, nasz wróg intymny”, którego autorkami były  23-letnia pielęgniarka Margaux, 26-letnia psychoanalityczka Justine i 24-letnia modelka Lauren Wasser. W dokumencie te panie mówiły nie tylko o tym, ale także o zawrotach i bólach głowy, wypadających włosach, zaburzeniach pracy serca i zaczerwienieniach skóry.  Na ten temat jest dużo powiedziane w dokumencie, a Was by zanudziło pisanie o tym wszystkim, dlatego – sorry – ale odsyłam do wypowiedzi tych pań. Ja Wam powiem nieco krócej i konkretniej, np. o tym, co zawiera tampon – niby mięciutka i przyjemna bawełna…

Niby bawełna, a do produkcji tamponów dodaje się sporą dawkę sztucznego jedwabiu. Szkoda, że nie z poliestru, żeby było jeszcze taniej…
Sztuczny jedwab, który wytwarza się z celulozy drzewnej, a ta pierwotnie ma kolor jasnobrązowy, dlatego też by tampony wyglądały estetyczniej, wybiela się je za pomocą dioksyn, czyli pochodnych chloru, zatem silnie rakotwórczych substancji.

Ba! Nawet JEŚLI tampon jest produkowany z bawełny, to co z tego, skoro na uprawach bawełny stosuje się pestycydy i herbicydy lub środków owadobójczych. Nasze cipki muszą być nam wdzięczne…
Bo pamiętajmy, że nasze drogi rodne są niezwykle wrażliwe oraz chłonne, dlatego tym bardziej musimy dbać o cipki, żeby je nie uszkodzić latami stosowania rakotwóczych tamponów.

Oczywiście o tym się nie mówi, bo po cholerę rząd miałby zainteresować się zdrowiem kobiet, jak
1) są sprawy ważniejsze w kraju
2) jak potem nam, kobietom, wmawia się, że nie możemy zajść w ciążę, nie dlatego, że katowali nam chemią w jedzeniu i tamponach, ale zapewne dlatego, że to my głupie ociągałyśmy się z zajściem w ciążę, bo miałyśmy w głowie najpierw zarobienie na jedzenie i dach dla tego dziecka – głupie my, karierowiczi
3) po cholerę o tym mówić, skoro przemysł tamponów daje ogromny dochód producentom

A dla tych, których razi słowo w tytule, poniżej fragment z „Monologów waginy”. Na zakończenie mego wywodu.

Mówię na nią „cipa”. Odzyskałam ją (…), wewnątrz „ci” – wcielone. Dalej impulsywne „i” – intymność, istota, impuls, imię, istnienie, „i” jak wysoko brzmiący dźwięk. Po nim „p” – zmysłowe jak plusz, posmak, przyjemność, przyjdź – ale też puls, prąd, pieprzne, prowokacyjne, perfekcyjne połączenie głosek. Wreszcie absolutnie otwarte „a”, głębokie i gładkie – atłas, ambicja akt, artyz m, ambrozja, afekt, akcja, alt, albo, ale, aż, ach, ach, mów do mnie (…)

2

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *