Określ penisa swego faceta poprzez Muppeta

niedziela, Październik 1, 2017 0 , , , , Permalink 0
Określ swojego penisa poprzez Muppeta

Określ swojego penisa poprzez Muppeta

Określ penisa swego faceta poprzez Muppeta. I już nigdy wasze dzieciństwo nie będzie takie samo….

A jeśli ktoś weźmie to serioso na poważnie, fest poważnie, to… IĆ STOND!
A dlaczego? Bo wiadomo, że Muppety nie były w Polsce aż tak popularne, duh!

Nie wierzę w to, że seksu można się nauczyć, więc tym bardziej ciężko w seksie „pójść na kompromis” . Bo opinie dotyczące kokmpromisu, gdy kobieta nie była zadowolona ze swojego partnera. Bo jak może partner nauczyć się czegoś, jeśli nie ma narzędzi ku temu? Albo kiedy ma się po prostu innyc charakter i libido? Jeśli kobieta potrzebuje codziennie seksu, zaś mężczyzna raz na miesiąc, to mają pójśc na kompromis: „To w takim razie statystycznie rzecz biorąc, aby pójśc na kompromis, byśmy obydwoje byli zadowoleni, będziemy się kochali co drugi dzień”.

Czy też jeśli mężczyzna potrafi i lubi powoli, zaś kobieta szybko, albo na odwrót, to jak mają wypracować kompromis? Nieco ciężko.
Ale potem kobiety zastanawiają, czy to z nimi jest coś nie tak, skoro zrażają się do seksu z różnych powodów. Albo też ma wyrzuty sumienia, kiedy zraża się do swojego partnera, ponieważ w seksie nie porafi jej zadowolić.

Oczywiście, niektórzy potrafią „nauczyć się” partnerki w seksie i tacy wyrastają na genialnych kochanków.
Ale z reguły jest tak, że każdy ma swój charakter i cechy charakteru, które są niezmienne i po prostu nam nie pasują i nie podpasują i kropka. I nie jest w tym żadnej wina.

kermit

kermit

A żeby to lepiej sobie wyobrazić, przypomnijmy sobie bajkę o Muppetach, w której każda postać nie tylko z wyglądu, ale i z charakteru była kompletnie inna.
Więc już kończę poważnie mówić i przechodzę do (mniej) poważnego tematu:

1. Gonzo – to ten Muppet, który ma długi… nos. Naprawdę dorodny, aż przykuwa uwagę. Ale nie jest zbytnio rozgarnięty i niewiele umie nim coś robić.

2. Zwierzak – dzikus. Niezbyt elokwentny i rozgadany, więc i relację ciężko z nim stworzyć głębszą, ale nieustannie nabuzowany i wściekły, energiczny, bez wytchnienia.

3. Kermit – poczciwy, bierny, uległy wobec swojej ukochanej, ale ciepły i kochany i będzie jej wierny do końca życia. Nawet jeśli z charakteru jest ona paskudną osobą.

4. Fozzie Miś – ten za to ma mały… Nosek, ale duży brzuszek, jest przytulaśny, mięciutki i włochaty i aż chce się przytulać do niego, ale to wszystko, co można z nim zrobić. Taki, z którym lepiej pozostać w „friendzone”.

5. Rizzo Szczur – w amerykańskiej wersji ma akcent z New Jersey i opisuje się go jako „streetwise”, czyli na polskie realia to taki cwaniaczek spod Grójca, który opowiada, co to nie on i czego on nie potrafi, ale jest tylko małym szczurkiem. A jednocześnie Rizzo ma akrofobię, czyli lęk wysokości. Zatem jak przystało na tego rodzaju chłopaka, boi się wspiąć na wyższy poziom, który narzuca mu kobieta.

6. Mamy jeszcze Szefa kuchni – raczej na drugim planie postać, wesołek, raczej na drugim i trzecim planie się znajduje, ale zawsze wesoły i ma zdolne rączki, dzięki którym pracuje i czyni magię.

7. Rzadko zauważalny, ale za to słyszalny: Sama Orła – poważny jegomość, żyje i funkcjonuje według zasad i reguł, które mają określać normalność i standardy, zatem wszystko, co wykracza poza normy, nie jest wskazane. Poważny, aż nudny.

8.  Beaker – to ten, który z wyglądu jest dziwny i równie dziwnie zachowuje się: wszystkiego się boi, łatwo go spłoszyć, raczej ucieka, zanim akcja zacznie się dziać. Bez doświadczenia… scenicznego, niczym nas nie zaskoczy. Lepiej uciekać od niego równie szybko, co on ucieka, gdy tylko usłyszy głośniejszy dźwięk.

9. Last, but not least: dwaj zgryźliwi panowie, czyli Statler i Waldorf. Są zabawni i złośliwili, drwią ze wszystkich dookoła, ale są już w takim wieku, że pozostało im już jedynie gadanie.

Więc może to nie to, że nie lubi jakaś kobieta seksu, ale że nie znalazła swojego Muppeta :)

zwierzak Muppet, Animal

zwierzak Muppet, Animal

 

0

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *