Zodiak prawdę ci powie

niedziela, Luty 14, 2016 0 No tags Permalink 0

INSTRUKCJA:
jeśli ktokolwiek nie wyczuje autoironii, sarkazmu, trzeba będzie tłumaczyć żarty i tłumaczyć, żeby nie traktował tego tak bardzo na poważnie, uprasza się o opuszczenie tego miejsca.
Nic, co tu jest, nie jest w NIKOGO, osobiście wymierzone.

Wiem, że jestem (teoretycznie) dorosłą osobą, ale zawsze gdy moje równie dorosłe koleżanki zaczynają spotykać się z jakimś jegomościem, pytają mnie… co mogę powiedzieć o jego zodiaku.
Niektórzy wierzą w człowieka, który zmartwychwstał i który chodził po wodzie i nikt z tego powodu nie czepia się tych wierzących, dlatego nie czepiajmy się tych, którzy wierzą w New Age.

P.S. Nesweek (nie) raz wyjaśniał, jaki wpływ ma data urodzenia na życie człowieka. O tu.

- Byłaś z nim na randce? I nie zapytałaś go o zodiak?! – dopytywałam na początku. – Dziewczyno! Szanuj się!
Teraz już wiedzą, żeby nie pytać o imię, wiek, zawód itp., ale od razu o zodiak jegomościa. I tak wcześniej czy później wyjdą na nawiedzone, więc czemu nie wcześniej, czyż nie?
Teraz zbliżają się Sralentynki-Walentynki, dlatego w ramach randek, które niektórym mogą się szykować tudzież w ramach nastroju na znajdowanie stałego partnera, parę podpowiedzi w poszukiwaniach na podstawie znaku zodiaku, aby nie tracić czas!

Pamiętajcie:
1. Jednym z tych panów jest mój ukochany, siłą rzeczy, dlatego obydwoje podchodzimy do tego z dystansem.
2. Zapewne to nie tyczy Waszych stałych partnerów, ponieważ skoro z nimi jesteście, to nie spełniają tradycyjnych cech danego zodiaku.
3. I pamiętajcie, że cechy przypisane mężczyznom, nie są kalką kobiecych odpowiednich zodiaku.

A teraz, skoro sobie wyjaśniliśmy co nieco dla tych bardziej przewrażliwionych, zaczynamy od początku roku.
Zaś wnioski, które poniżej przedstawiam, są obserwacjami zebranymi od moich kochanych znajomych, koleżanek, kumpel, przyjaciółek na przestrzeni ich lat:

koziorożec

koziorożec

 

KOZIOROŻEC
- Ja nie jestem z takich łatwych i niepożądnych! Dlatego nie będę rozmawiał o seksie… No dobra! Tak naprawdę chodź, zrobimy perwersyjny seks, bo chodzę niewyżyty!

WODNIK
- Seks? Hm, no, spoko, może być, dlaczego nie. Ale właściwie to może skupimy się na samo rozwoju? I jednocześnie pójdziemy na jakiś interesujący event, warsztaty, polecimy w podróż i dopiero za pół roku ogarniemy bałagan w domu… Albo ty to zrób za mnie, ja nie jestem stworzony do tego. I możes mi PIT rozliczyć? To takie przyziemne* i nudne… Wymaga ktoś czegoś ode mnie? O jezu, ale po co?…

*hue hue, sama również tak uważam: „Jestem stworzona do wyższych celów niż rozliczanie nudnych rzeczy, duh!”

RYBY
Zróbmy maraton seksu!… Za późno, już zacząłem cię rozpalać! Co z tego, że mieliśmy 5 minut temu?! Dajemy jeszcze raz!

- Chciałabym, aby w domu był porządek…
- Dlaczego wyzywasz mnie od bałaganiarzy i mnie obrażasz?!
- Przecież to nie było wycelowane w ciebie, więc dlaczego się obruszasz?
- Czyli teraz mówisz, że jestem przewrażliwiony na swoim punkcie?!

BARAN
- Kocham cię na zawsze! A tak w ogóle to polećmy powspinać się po górach! A po drode zahaczmy o rajd po pustyni! Pójdę kupić kamerkę, żeby to wszystko nagrać, zmontować i zrobić fajny filmik… I muzykę do tego stworzę, więc potrzebuję założyć zespół, hmm, będę wokalistą i perkusistą jednocześnie i jeszcze znajdę energię, żeby być basistą!… A po drodze po kamerkę skoczę na siłownię!… Mówiłem już, że cię kocham?!

Zodiac

Zodiac


BYK

- Seks? Pewnie, ale bez zbędnych udziwnień. Głównie konwencjonalny seks. Ale tak naprawdę to praca i sprawy finansowe przede wszystkim. Nie rozumiem ludzi, którzy tak dużo potrzebują seksu…*

- Oczywiście, że wierność to podstawa związku… Każda kobieta powinna być wierna! Ale ja, jako samiec, mogę sobie nieco pozwolić, bo w końcu jestem mężczyzną, c’nie?

*są wyjątki seksoholików.

BLIŹNIĘTA:
- Dobra, robimy tak: ja się muszę wyszaleć, ale Ty poczekaj w domu na mnie z obiadem, ponieważ w domu to ja chciałbym mieć ognisko domowe. Ale nie mów nikomu! Niech inni sądzą, że jestem szalony!

- Seks? Spoko. Tylko załóż szklane szpilki, gorset, włączmy jakiegoś pornosa i możemy przejść do gry wstępnej! Ale poza seksem nie będzie mi przeszkadzało, aby się poprzytulać po prostu.

RAK
- Jestem niesamowity w lozku! O Jezu! Czego ja nie potrafie!… No, dobra, tak naprawdę nie lubię perwersji, nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, ani sił, ani nie umiem kochać się całą noc. A tak w ogóle to nie jestem zbytnio pewny siebie, tylko tak sobie wmawiam…

Leo

Leo


LEW
:
- Jestem Lwem! Jak król dżungli!
- Czyli leżysz cały dzień, wszystko za ciebie robi samica: poluje, a ty pierwszy jesz, choć nic nie zrobiłeś i uważasz, że na wszystko zasługujesz? Czy że twój stosunek z samicą to parę sekund?

- Oczywiście, że jestem najlepszą partią. Wszyscy wokół, co potrafią, to nauczyli się ode mnie. Włosi sztuki kochania mogą uczyć się ode mnie. To dzięki mnie masz orgazmy, kobieto, ponieważ kobiety same z siebie nie mają seksualności, a już na pewno nie jest ona rozbudzona. A jeśli takowa kobieta ma taki temperament jak mężczyzna, to nie jest godna na żonę!… A propos: chciałabyś założyć rodzinę? Bo ja tak, ale partnerka musi być dziewicą, musi świetnie zarabiać, ale nie więcej niż ja i musi świetnie gotować…

A po okresie marketingu, kiedy to chciał przedstawić Ci się z jak najlepszej strony, opadnie jego libido i nadal będzie królem zwierząt… A dokładniej to królem i zwierzakiem kanapowym.

PANNA
- Kochanie! Mam niespodziankę! Coś kupiłem!
- Dla mnie?!
- Lepiej: dla siebie! Dlaczego miałbym tobie coś kupować za swoje pieniądze?

- Oczywiście, że chętnie poszedłbym na randkę do eleganckiej restauracji, ale… gdyby wszystko nie było takie drogie. W końcu zarabiam tylko 10 tys. zł, a ten homar kosztuje aż 20 zł!

- Po co w ogóle ludziom potrzebny jest seks? Mieliśmy go ostatni raz 6 miesięcy temu, już wystarczy!

- Wolałbym, abyś nie częstowała się z mojego talerza… O, nie będziesz tego jadła? Mogę ja dokończyć?

zodiac

zodiac

Waga

Waga


WAGA
Na początku będzie przeczarujący: obdarowywał kwiatami, zabierał w różne, eleganckie miejsca, adorował itp., ale głównie po to, aby zdobyć płeć przeciwną (wiem, sama jestem Wagą).

- Po co doceniać osobowość ukochanej? Kolejny maraton seksu! Gra wstępna sama się nie zrobi, świeczki same się nie zapalą, wystrój trzeba zrobić, a do tego odpowiednią muzykę znaleźć… I jazda kolejnych dziesięć godzin seksu!… Oczywiście, że dążę do równowagi, ale życie swbodne jest takie piękne!… Oczywiście, że szanuję kobiety, ale szybko mi się nudzą…

SKORPION:
- Dzisiaj cię kocham, jutro nienawidzę… Ale zanim cię znienawidzę, kochajmy się namiętnie cały tydzień, aż rozwalimy łóżko. Ale podpadnij mi tylko, a zapomnę o tych wszystkich latach, kiedy to ciebie zdobywałem i będziesz miała we mnie wroga, szmato!… Ale dziś, aniołku, ciebie kocham.

STRZELEC:
- To nie twoja wina, ale moja. Ty jesteś świetna, ale ja nie potrafię być wierny, mimo tego że mam już 40 lat. Chcę być szlachetny, dlatego z tobą zrywam, aby dalej ciebie nie ranić, bo jesteś tak wyjątkowa, że zasługujesz na kogoś lepszego niż ja. No i do tego szukam kobiety, która będzie nieco zamożna, bo lubię w życiu przyjemności i być rozpieszczany, ale nigdy się do tego nie przyznam, że o to chodzi.

skorpion

skorpion

0

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *