Krejzolki seksolki cz. I

poniedziałek, Luty 17, 2014 4 No tags Permalink 0

Czyli opowieści seksowne.
Jak to moja psiapsiółeczka/BFFka/misiaczek-pysiaczek-cukierasek określa te dewotki, które chichoczą, jak pada słówko „penis” lub „ten temat”, krejzolki seksolki, czyli „bądźmy takie szalone, bo rozmawiamy o seksie!” Wow. Szaleństwo.

Mały penis.

Kumpela opowiadała o seksie z pewnym jegomościem. Nigdy nie miała problemów z orgazmem, ale jegomość okazał się kompletnym beztalenciem w „tych sprawach”.

- Miał za małego. Ale przecież to nie jego wina – mówi mi.
- Jego – odpowiadam. – Mógł nadrobić umiejętnościami, ale to już inny problem… Problem w tym, czy mu nie wstyd?! Ma małego penisa i nie jest mu wstyd, żeby uprawiać seks z innymi kobietami?! To jest, moim zdaniem, bezczelne, żeby myśleć, że ma się prawo do uprawiania seksu z inną kobietą.
- Sama mówiłaś, że nie liczy się długość… a grubość.
- Owszem, ale jeśli jest mały, to z czym do ludzi?
- Każda kobieta ma inne wymagania.
- Zrób z palców (wskazującego i kciuka) kółeczko, jakbyś pokazała „ok”. I wsadź w tę dziurkę palec: jest luz? Jest. Tak samo jest z małym penisem.
- Nie wolno umniejszać mężczyźnie, bo ma małego.
- Można umniejszać jako kochanka. Biorę kogoś na kucharza: biorę pod uwagę jego zdolności kulinarne. Biorę kogoś na przyjaciela, biorę innego cechy pod uwagę.
- W Polsce średnia krajowa jest dość niska, więc co 2-3 facet nie powinien z domu wychodzić?
- Nie powinien startować do kobiet, a przede wszystkim nie powinien sypiać z nimi bez uprzedzenia, jakiego ma małego!
- Tu jest zasada: nie potrafisz, nie pchaj się na afisz. To tak jakby ktoś nie miał talentu, ale pchał się na scenę. Ok., niech się pcha, ale niech nie zdziwi się, że zostanie obśmiany. No chyba że ktoś nie ma słuchu, to będzie kogoś takiego słuchał.

Krejzolki seksolki, a zdjęcie nie na temat

Krejzolki seksolki, a zdjęcie nie na temat

0
4 Comments
 • Odwrocone
  Maj 31, 2014

  - Miała za małe cycki. Ale przecież to nie jej wina – mówi mi.
  - Jej – odpowiadam. – Mogła nadrobić tyłkiem, ale jego też nie miała… Problem w tym, czy jej nie wstyd?! Miała małe cycki i nie jest jej wstyd, żeby uprawiać seks z innymi facetami?! To jest, moim zdaniem, bezczelne, żeby myśleć, że ma się prawo do uprawiania seksu z innym facetem.
  - Sam mówiłeś, że nie liczy się wielkość… a jędrność.
  - Owszem, ale jeśli są małe, to z czym do ludzi?
  - Każdy facet ma inne wymagania.
  - Wiesz jak to jest z za małą myszką do komputera? Trzyma się fatalnie i jest niewygodna, jednym słowem bezużyteczna, to samo tyczy się małych piersi.
  - Nie wolno umniejszać kobiecie, bo ma małe piersi.
  - Można umniejszać jako kochance. Biorę kogoś na kucharza: biorę pod uwagę jego zdolności kulinarne. Biorę kogoś na przyjaciela, biorę innego cechy pod uwagę.
  - W Polsce rzadko kiedy widuje się kobiety z pokaźnym biustem, więc 9/10 kobiet ma z domu nie wychodzić?
  - Nie powinny startować do facetów, a przede wszystkim nie powinny sypiać z nimi bez uprzedzenia, że noszą push-up, a zawartość ich stanika jest w połowie pusta niczym paczka Lays.
  - Tu jest zasada: nie potrafisz, nie pchaj się na afisz. To tak jakby ktoś nie miał talentu, ale pchał się na scenę. Ok., niech się pcha, ale niech nie zdziwi się, że zostanie obśmiany. No chyba że ktoś nie ma słuchu, to będzie kogoś takiego słuchał.

  Wszystkie kobiety z małym biustem są na równi z facetami z małym penisem.

  • JamJestSynRuchajBeja
   Wrzesień 4, 2014

   Mistrz!

 • montaz anten Skwierzyna
  Kwiecień 8, 2015

  Strona swiadczy o interesujÄ…cych wydarzeniach, namawiam do rozmowy.

 • Dot
  Marzec 20, 2017

  „Tu jest zasada: nie potrafisz, nie pchaj się na afisz. To tak jakby ktoś nie miał talentu, ale pchał się na scenę.” Dobre!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *